Analitičar (m/ž) u Planiranju i kontroli

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan.

Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti. Također, naglašavamo važnost profesionalnog razvoja i primjene stečenih znanja u raznolikim područjima našeg korporativnog okruženja.

S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja i daljnjeg osnaživanja unutarnjih snaga tražimo analitične i proaktivne osobe zainteresirane za iskorak u karijeri na radnom mjestu:

(mjesto rada Zagreb)

Radno mjesto uključuje sljedeća zaduženja:

  • pripremanje, izradu, kontrolu i analizu budžeta, forecasta i strateškog plana s posebnim naglaskom na poslovne dijelove Banke/Grupe
  • praćenje i kontrolu uspješnosti po pojedinim organizacijskim dijelovima Banke/članicama Grupe te Banke/Grupe u cjelini
  • izradu i analizu izvješća o profitabilnosti te sudjelovanje u izradi simulacija utjecaja očekivanih/planiranih događaja
  • aktivnu suradnju i korespondenciju s drugim tijelima i odborima Grupe/Banke prema potrebama
  • davanje prijedloga nadređenima za unaprjeđenje poslovanja svog djelokruga rada te ažurnijih i efikasnijih procesa izrade izvještaja

Uz minimalno jednu godinu iskustva na navedenim ili sličnim poslovima, formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati su:

  • VSS ekonomskog (financije/računovodstvo) ili matematičkog usmjerenja
  • poznavanje rada s bazama podataka
  • visok stupanj informatičke pismenosti
  • napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno korištenje MS Office alata, posebno Excel i PowerPoint

Idealni kandidati za ovo radno mjesto posjeduju:

  • visoko razvijene analitičke sposobnosti
  • komunikacijske vještine
  • organiziranost i sistematičnost
  • ravnotežu samostalnosti u radu i sklonosti suradnji
  • inicijativu za unapređenjem poslovnih aktivnosti

Što nudimo?

Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju i na izazovnim projektima. Pozicija unutar Planiranja i kontrole PBZ-a omogućava rad u međunarodnoj okolini, stjecanje visoko specijaliziranog stručnog iskustva kao i najnaprednijih znanja i vještina. Uz kontinuirani profesionalni razvoj, zaposlenicima su dostupni i tečajevi stranih jezika, interna korporativna akademija kao i brojni interni razvojni moduli. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama.

Zainteresirane kandidate pozivamo da se prijave za otvorenu poziciju najkasnije do ponedjeljka, 1. ožujka 2021.

Reci prijateljima za ovaj oglas