Glavni savjetnik (m/ž) u Praćenju usklađenosti

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan.

Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti. Također, naglašavamo važnost profesionalnog razvoja i primjene stečenih znanja u raznolikim područjima našeg korporativnog okruženja.

S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja i daljnjeg osnaživanja unutarnjih snaga tražimo precizne i promišljene osobe zainteresirane za iskorak u karijeri na radnom mjestu:

(mjesto rada Zagreb)

Radno mjesto uključuje sljedeća zaduženja:

  • unaprjeđenje modela upravljanja osobnim podacima u sustavima Banke
  • analiziranje i evidentiranje toka osobnih podataka u IT sustavima
  • sudjelovanje u projektima
  • suradnja s AZOP-om
  • savjetovanje i podrška u cilju zaštite osobnih podataka kod promjena u Banci
  • procjena rizika obrade u Banci (dpia)
  • vođenje evidencija obrade, zahtjeva ispitanika i povrede osobnih podataka
  • provođenje edukacije
  • izvještavanje prema upravi i matičnoj banci

Formalni uvjeti koje trebaju zadovoljavati svi kandidati:

  • VŠS/VSS
  • iskustvo rada u području kontrolnih funkcija najmanje 3 godine
  • odlično poznavanje bankovnih, financijskih i investicijskih usluga
  • poznavanje regulatornog okvira koji se odnosi na poslovanje banaka
  • poznavanje GDPR regulative
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • aktivno poznavanje rada na osobnom računalu – MS Office

Idealni kandidati za ovo radno mjesto posjeduju:

  • samostalnost, inicijativu i odgovornost
  • organizacijske sposobnosti
  • mogućnost ostvarivanja kontakata te rada u dinamičnom okruženju
  • pouzdanost i preciznost

Što nudimo?

U Privrednoj banci Zagreb d.d. nudimo vam priliku za kontinuirano profesionalno usavršavanje te poslovni i privatni razvoj. Našim su zaposlenicima na raspolaganju stručni tečajevi, škole stranih jezika, konferencije i sl. Nudimo i brojne interne, ali i raznolike vanjske edukacije. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama.

Zainteresirane kandidate pozivamo da se prijave na natječaj najkasnije do 26. studenog 2020.

Reci prijateljima za ovaj oglas