Sistem inženjer (m/ž) u Telekomunikacijama

Zagreb, Hrvatska

Zapošljavamo u IT odjelu Privredne banke Zagreb

Privredna banka Zagreb d.d. nije samo banka – nego i velik centar za razvoj inovativnih tehnologija i digitalnih rješenja. Naš tim, koji svakodnevno radi na izazovnim i tehnološki naprednim projektima, traži nove kolege.

Stručne i motivirane osobe koje žele napraviti novi korak u karijeri u Informacijskoj i komunikacijskoj tehnologiji, mogu nam se pridružiti na sljedećem radnom mjestu:

(mjesto rada Zagreb)

Opis posla

  •  rad s najnovijim tehnologijama u dinamičnom okruženju
  • odgovornost za proaktivne i reaktivne aktivnosti nadzora i obrane mrežne infrastrukture
  • projektiranje, razvoj, testiranje, implementacija i održavanje složenih mrežnih sigurnosnih rješenja i podrška razvoju IT projekata za preko 5.000 korisnika unutar grupacije i preko 2.000.000 klijenata PBZ grupacije
  • redovito izvješćivanje o postignutim rezultatima rada
  • izrada procedura i radnih uputa, tehničke i projektne dokumentacije
  • koordinacija i kontakti vanjskih izvođača i partnera u zemlji i inozemstvu u dijelu telekomunikacijskih mreža

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati:

  • završen studij tehničkog usmjerenja (FER, FOI, FESB, PMF ili srodni fakulteti/veleučilišta)
  • 3 godine relevantnog radnog iskustva
  • razumijevanje principa DDoS napada i obrane od istog
  • razumijevanje principa rada IPS/IDS sustava
  • razumijevanje principa rada vatrozida
  • razumijevanje VPN principa (remote access i site-to-site VPNs, IPsec )
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika

Što će vam pomoći u procesu odabira:

  • dobro poznavanje CISCO Security tehnologija
  • poželjno poznavanje Check Point tehnologija
  • poželjno poznavanje McAfee web proxy tehnologije
  • poželjno iskustvo u rada s Tufin softwareom
  • poželjno iskustvo u radu s NetBrain softwareom

Što nudimo?

Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju i na izazovnim projektima. Djelatnici Informacijske i komunikacijske tehnologije PBZ-a, osim pohađanja stručnih tečajeva i tečajeva stranih jezika, sudjeluju i na IT konferencijama na kojima se stručno usavršavaju. Zaposlenicima su dostupne brojne interne, kao i raznolike vanjske edukacije, a o karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama.

Samo neke od dodatnih pogodnosti:

  • rad od doma i/ili ureda
  • stručno usavršavanje u zemlji i inozemstvu
  • sistematski pregled svake dvije godine
  • prigodne nagrade, dar djetetu, novčane nagrade
  • korporativni vrtić
  • sportska udruga PBZ Standard

U Privrednoj banci Zagreb prepoznajemo vaš talent, pružamo vam vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajedno s vama stvarati nove vrijednosti. Ako ste ambiciozni i motivirani te želite napraviti izazovan iskorak u karijeri – javite nam se za navedenu otvorenu poziciju najkasnije do petka, 30. rujna 2022

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije