Sistem inženjer (m/ž) u IT Distribuiranim sustavima

Zagreb, Hrvatska

Zapošljavamo u IT odjelu Privredne banke Zagreb

Privredna banka Zagreb d.d. nije samo financijska ustanova – IT PBZ-a centar je razvoja inovativnih tehnologija i digitalnih rješenja. Svakodnevno radimo na izazovnim i tehnološki naprednim projektima. Tražimo novog kolegu koji će pridonijeti našem timu. Ukoliko si stručna i motivirana osoba i želiš napraviti novi korak u karijeri, pridruži nam se u Informacijskoj i komunikacijskoj tehnologiji PBZ-a na radnom mjestu:

(mjesto rada Zagreb)

Opis radnog mjesta, poslovi i odgovornosti:

Ovo radno mjesto ti nudi mogućnost razvoja u smjeru modernih virtualizacijskih tehnologija, zagarantirano stjecanje širokog opusa znanja bavljenjem najmodernijim tehnologijama, te rad na održavanju i unaprjeđenju visoke dostupnosti IT sustava PBZ-a.

Radno mjesto obuhvaća testiranje, implementaciju i održavanje novih i postojećih SW i HW tehničkih rješenja informatičkog sustava Banke kao i određene odgovornosti (okvirno):

  • implementaciju, testiranje i održavanje f5 BIG-IP okolina s naglaskom na LTM, APM i AWAF module
  • poznavanje i korištenje skriptnih jezika, poželjno poznavanje F5 iRules
  • implementaciju, testiranje i održavanje Windows i Linux poslužitelja i pripadajućih servisa
  • sudjelovanje na projektima implementacije novih IT rješenja Banke i članica Grupe
  • kontaktiranje s ključnim korisnicima, analizu zahtjeva, analizu rezultata, donošenje prijedloga za optimizaciju
  • praćenje tehnologije i usvajanje novih znanja
  • koordinaciju s drugim organizacijskim jedinicama i projektnim timovima te izvješćivanje
  • organizaciju i sistematizaciju projektne dokumentacije, radnih procesa i uputa
  • redovito izvješćivanje o postignutim rezultatima rada, evidenciju aktivnosti i radnih zadataka

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati su sljedeći:

  • završen studij tehničkog usmjerenja (FER, VVG, FOI, FESB, PMF, Algebra, TVZ ili srodni fakulteti/veleučilišta)
  • 3 godine relevantnog radnog iskustva
  • poznavanje MS Office alata
  • iskustvo u komunikaciji s korisnicima
  • vozačka dozvola B kategorije
  • dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Poželjno je da kandidati raspolažu i sljedećim znanjima / osobinama:

  • stručni certifikati
  • poznavanje najbitnijih mrežnih i autentikacijskih protokola
  • poznavanje općih sigurnosnih pravila IT sustava
  • poznavanje osnovne arhitekture web aplikacija
  • pouzdanost i odgovornost, visoka razina predanosti poslu
  • samoinicijativnost i sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • sklonost timskom i projektnom radu
  • komunikativnost
  • spremnost na kontinuirano stjecanje novih znanja

Što nudimo?

                           O karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama!

U Privrednoj banci Zagreb prepoznajemo vaš talent, pružamo vam vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajedno s vama stvarati nove vrijednosti. Ako ste ambiciozni i motivirani te želite napraviti izazovan iskorak u karijeri – javite nam se.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije